kernel32.dll Tamir ve Indir Ücretsiz


kernel32.dll Onarım

kernel32 dll hatası nedeniyle antivirüs McAfee Internet Security, Mozilla 1.9.1.17pre güncellemeleri, eksik KernelBase (KernelBase.dll), bozuk sürücü Windows NT BASE API Client DLL, virüs TrojanClicker:Win32/Agent.MA, Truva Program:Win32/CaiFu, ve malware Registry Optimizer neden kayıt sorunu oluşabilir.

McAfee Internet Security siler TrojanClicker:Win32/Agent.MA-virüslü dosya kernel32 dll ve Mozilla 1.9.1.17pre güncellemeleri out-of-date kernel32 dll tanıtmak, her ikisi de orijinal kernel32 dll için hata yapmak. DLL Suite – kernel32 dll hatayı düzeltmek ve kernel32 dll değiştirmek için, kernel32 dll hata onarım aracı indirmek için lütfen.

KernelBase (KernelBase.dll) kernel32 dll API’ler, KernelBase (KernelBase.dll) zarar kernel32 dll sorunu yükleyemiyor neden olacaktır desteklemek, kerberos (kerberos.dll) yüksek CPU / Bellek kullanımı ve d3dx9_33.dll Patrician III eksik. KernelBase (KernelBase.dll) neden bilgisayar sorunları onarmak için, DLL Suite kullanın lütfen.

Windows NT BASE API Client DLL sürücüsü yolsuzluk ölüm kernel32 dll mavi ekran neden olabilir. Sürücü Windows NT BASE API Client DLL düzeltmek için, sürücü Windows NT BASE API Client DLL indirmek ve yükseltmek için Driver Mechanic indirin lütfen.

TrojanClicker:Win32/Agent.MA ve Program:Win32/CaiFu Trombi.com yoluyla yayılır, onlar etkilenen makinelerde http://www.registry-optimizer.net gelen zararlı yazılımları Registry Optimizer indirecektir. Registry Optimizer kernel32 dll ile ilgili 836608 kayıt defteri anahtarlarını değiştirir. TrojanClicker:Win32/Agent.MA, Program:Win32/CaiFu ve Registry Optimizer kaldırmak için, antispyware Hit Malware kullanın lütfen. UniOptimizer – kernel32 dll kayıt düzeltmek için bir kayıt defteri temizleyici kullanın.

kernel32.dll Indir Ücretsiz:

kernel32 dll sorunları DLL Suite veritabanından kernel32 dll indirme ve bozuk kernel32 dll yerine C:WindowsSysWOW64\ kaydetmek yoluyla çözülebilir. Elle kernel32 dll sorunu gidermek ve onarmak isteyenler için tavsiye edilir. Başlatmak için, lütfen aşağıdaki adımları uygulayın:

 1. DLL Suite Karşıdan yüklemek ve bu kernel32 dll onarım aracı çalıştırın.
 2. DLL indir tıklayın – Ücretsiz menü ve PC’nizde eksik kernel32 dll kontrol etmek için tarama tıklayın.
 3. Tarama sonuçları kernel32 dll seçin, Daha fazla Bilgi’yi tıklatın ve açık web sayfasından indirebilirsiniz.

Çoğu durumda, kernel32 dll hata ilişkili dosya soruna neden olur:

 1. KernelBase (KernelBase.dll)
 2. kerberos (kerberos.dll)
 3. d3dx9_33.dll

Yani kernel32 dll düzeltirken, size ücretsiz indirme ve onarım kerberos (kerberos.dll) Windows 7/8/XP/Vista için d3dx9_33.dll ve KernelBase (KernelBase.dll) için yukarıdaki üç adım almanızı öneririz.

 

kernel32 dll Hata belirtileri:

McAfee Internet Security, Mozilla 1.9.1.17pre kurmak, Program:Win32/CaiFu, TrojanClicker:Win32/Agent.MA ve Registry Optimizer enfeksiyonları ve çok daha fazlası kernel32 dll için hata getirecektir. Bu hata var sonra, bilgisayarınızı aşağıdaki belirtilerden olurdu:

 1. McAfee Internet Security başlatmaya çalışırken kernel32 dll bilgisayarınızdan eksik.
 2. d3dx9_33.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan Patrician III başlatılamıyor.
 3. kernel32 dll sistemi ve Mozilla 1.9.1.17pre başlatma sırasında yükleyemiyor.
 4. Patrician III çalışırken kernel32 dll bulunmamıştır.
 5. Mozilla 1.9.1.17pre çünkü kernel32 dll içinde durdurma kodu 0x04CE(An invalid operation was attempted on an active network connection. ) algılama çalışamaz.
 6. KernelBase (KernelBase.dll) ve kernel32 dll yüksek CPU / Bellek kullanımı ve Görev Yöneticisi iki kernel32 dll bitti.
 7. kerberos (kerberos.dll) ve Windows başlangıç ​​ve sürücü Windows NT BASE API Client DLL yükseltme sırasında ölüm kernel32 dll mavi ekran.

kernel32 dll sorunun belirtileri ton vardır; burada sadece en yaygın olanları görüntüler. kernel32 dll hatası PC’nizde oluşur neden bilmek için, aşağıda derin analizler bir göz atın lütfen.

 

kernel32 dll Hata Derin Analiz:

Bu bölümde kernel32 dll hataya sebep tartışmaktır.

 1. Virüs ve Casus Yazılım: TrojanClicker:Win32/Agent.MA ve Program:Win32/CaiFu http://www.registry-optimizer.net gelen PUP Registry Optimizer indirmek ve yüklemek için TrojanClicker:Win32/Agent.MA olarak kernel32 dll açıklamasına Windows NT BASE API Client DLL değişecektir.
 2. Antivirüs ve Antispyware: McAfee Internet Security etkilenen PC’lerden Program:Win32/CaiFu-enfekte kernel32 dll silmek ve kaldıracaktır.
 3. Program yükleme: Mozilla 1.9.1.17pre güncelleştirmenin bilgisayarınıza doğru olanın üzerine yazacaktır out-of-tarih kernel32 dll tanıtacak.
 4. Potansiyel Olarak İstenmeyen Yazılım: Registry Optimizer kernel32 dll ilişkili 836608, Windows kayıt defteri girdileri etrafında yeniden kurar.
 5. kernel32 dll ilgili dosyalar: kernel32 dll hata kerberos (kerberos.dll) veya KernelBase (KernelBase.dll) yolsuzluk sonucu olabilir.

kernel32 dll hata arkasındaki nedenleri bilmek, aşağıdaki bölüme kernel32 dll sorunları düzeltmek ve önlemek için nasıl göstermek için:

 

kernel32 dll Hata Tespit ve Önleme İpuçları:

 1. Program:Win32/CaiFu ve TrojanClicker:Win32/Agent.MA karşı bilgisayarınızı korumak için, kerberos (kerberos.dll), kernel32 dll ve KernelBase (KernelBase.dll) gibi DLL dosyalarını kaldırır gibi son virüsten koruma Hit Malware kullanın lütfen, ama McAfee Internet Security.
 2. Yükleme / Mozilla 1.9.1.17pre gibi programları kaldırmadan önce sizin Kayıt Defteri yedekleme ve hata kernel32 dll oluşur kez her ikisi de kendi çalışma durumuna geri yüklemek için bilgisayarınızı yardımcı olarak Sistem Geri Yükleme Noktası oluşturmak içinUniOptimizer kullanın lütfen.
 3. Herhangi bir hasara kernel32 dll Dosyaya yapar hemen önce bilgisayarınızdan Registry Optimizer gibi Scareware kaldırın. kernel32 dll kayıt defteri sorunu gidermek ve onarmak için, DLL Suite kullanın lütfen.
 4. Aygıt sürücüsü up-to-date tutun. kernel32 dll sürücüsü Windows NT BASE API Client DLL indirmek ve yükseltmek için, Driver Mechanic kullanın lütfen.

kernel32 dll Sorular ve Cevaplar:

Harvey Achee – Lebanon: Benim Panasonic bilgisayar TrojanClicker:Win32/Agent.MA bulaşmış ve stop kodu F48211223B ile sonra kernel32 dll mavi ekran var. Virüs TrojanClicker:Win32/Agent.MA ve ölüm onarım kernel32 dll mavi ekran nasıl kaldırılır?

Bu DLL kernel32 dll silecektir olarak TrojanClicker:Win32/Agent.MA kaldırıldı sahip olmak için, McAfee Internet Security gibi antimalware kullanmamalısınız. İşte size son virüsten koruma Hit Malware kullanmayı deneyin öneririz.

DLL Suite – kernel32 dll tamir olması için, profesyonel kernel32 dll düzeltme programı kullanın lütfen. Bu ücretsiz kernel32 dll düzeltmek ve indirmek için en iyi seçimdir.

TrojanClicker:Win32/Agent.MA kernel32 dll için Windows kayıt defteri değişmiş olabilir. İşte size kayıt düzeltmek ve temizlemek için UniOptimizer seçmenizi öneririz.

Jan Standberry – Guadeloupe: Ben Patrician III oyuncu değilim, ben d3dx9_33.dll giriş noktası Patrician III başlatma sırasında kernel32 dll hata bulamıyorum var. Nasıl Patrician III için d3dx9_33.dll düzeltmek için?

kernel32 dll d3dx9_33.dll, kerberos (kerberos.dll) ve KernelBase (KernelBase.dll) için paylaşılan DLL. Sizin Patrician III neden başlatılamadığını kernel32 dll içinde hata işleyemez d3dx9_33.dll sonuçlanacak olmasıdır. kernel32 dll sorunu çözmek için, DLL Suitekullanın lütfen.

Clifton Kmiec – Netherlands Antilles: Benim antivirüs McAfee Internet Security değil, Registry Optimizer neden kernel32 dll sorunları onarmak için çalışabilir?

Her zamanki gibi Registry Optimizer kernel32 dll ile ilişkili 836608 kayıt defteri anahtarlarını değiştirildi. McAfee Internet Security Program:Win32/CaiFu gibi Truva kaldırmak için tasarlanmıştır, bu düzeltme kernel32 dll konularda yardımcı olamaz. kernel32 dll sorunu çözüldü almak için ilk Registry Optimizer kaldırmak ve bilgisayarınıza ücretsiz TrojanClicker:Win32/Agent.MA virüsü, sonra kernel32 dll yerine DLL Suite kullanmanızı sağlamak için McAfee Internet Security kullanın lütfen.

Shauna Hoffstot – British Virgin Islands: Sürücü Windows NT BASE API Client DLL yükselttikten sonra, ben hala kernel32 dll eksik ve mavi ekran sorunları var. kernel32 dll sürücünün neden bilgisayar sorunları çözmek için DLL Suite nasıl kullanılır?

kernel32 dll sorunların nedeni son sürümü 6.1.7600.16385 için sürücü Windows NT BASE API Client DLL güncelleme vermedi olmasıdır. Diğer bir neden Windows NT BASE API Client DLL sürücü güncellemesi sırasında bozulmuş haline gelmiştir. Bunu çözmek için, böylece Windows NT BASE API Client DLL hata onarmak, bozuk kernel32 dll geri DLL Suite kullanabilirsiniz.

Pete Lorett – Mauritius: Ben kerberos (kerberos.dll) eksik, KernelBase (KernelBase.dll) yüksek CPU kullanımı ve benim Panasonic PC ölüm kernel32 dll mavi ekran var. Bu hataları düzeltmek için DLL Suite nasıl kullanılır?

Panasonic makineleri bu sorunu Windows NT BASE API Client DLL sürücü ve DLL kernel32 dll içinde hata nedeni var. Harvey Achee, Panasonic Şirket uzman 8211223 destek isteklerinin toplam 7/13/2009 4:16:43 PM tarihinden alındığını söyledi. PC’nizde yüksek CPU kullanımı ve ölüm mavi ekran var, bu nedenle burada bilgisayarınızda TrojanClicker:Win32/Agent.MA olanlar bulaşıp bulaşmadığını kontrol etmek için Hit Malware kullanmanızı öneririz, bundan sonra, Driver Mechanic ile kernel32 dll sürücüsü Windows NT BASE API Client DLL yükseltme ve ardından eksik kerberos (kerberos.dll) indirmek için DLL Suite kullanın .

kernel32 dll Dosya Tamir Araçları:

 1. PC’nizden TrojanClicker:Win32/Agent.MA gibi virüs kaldırmak için, Hit Malware kullanın lütfen.
 2. kernel32 dll kayıt hataları temizlemek ve onarmak için, UniOptimizer kullanın lütfen.
 3. kernel32 dll sürücüsü Windows NT BASE API Client DLL güncellemek için, Driver Mechanic kullanın lütfen.
 4. kernel32 dll eksik hatası, ölüm ve yüksek CPU kullanımı mavi ekran düzeltmek için DLL Suite kullanın lütfen.

kernel32 dll Özeti:

kernel32 dll kerberos (kerberos.dll), KernelBase (KernelBase.dll) ve d3dx9_33.dll için paylaşılan DLL. Bu bilgiler şu var:

 1. Sürüm: 6.1.7600.16385
 2. Dosya Boyutu: 836608 byte
 3. Yer: C:WindowsSysWOW64\
 4. Açıklama: Windows NT BASE API Client DLL
 5. Son Güncelleme: 7/13/2009 4:16:43 PM
 6. OS: Windows 7/8/XP/Vista

kernel32 dll Mozilla 1.9.1.17pre, McAfee Internet Security ve Patrician III gibi programlar için API işlemek için kullanılır. Ona herhangi bir zarar ölüm, kernel32 dll yüksek CPU kullanımı ve eksik kerberos (kerberos.dll) arasında KernelBase (KernelBase.dll) mavi ekran neden olur. kernel32 dll ve ilişkili DLL hataları düzeltmek için, yukarıda belirtilen kernel32 dll dosya tamir araçlarını kullanabilirsiniz. DLL dosyası kernel32 dll bahsediyoruz Bu makalede Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

 

 

Tags: , , , , , , , , ,

Comments & Responses

Leave a Reply

XML Sitemap